Povýšili jsme cestování na zážitek…

 

Partnerem veletrhu BUS SHOW, který se uskuteční v červnu v Nitře, se stal SETRA CLUB VIP. Luxusní cestování zájezdovými autokary je také jedním z důležitých témat slovenského veletrhu. Hned několik dopravních společností vsadilo na komfort a bezpečnost autobusů SETRA a používají je nejen na zájezdech, ale i na pravidelných dálkových linkách a dnes i na dokonce i na lokálních linkách. Jenom pár příkladů z mnoha, jsou to například společnosti,  Nobless Line, Umbrella Coaches & Buses, Blaguss, H+S Bussi, Turancar, Vega Tour, největší evropskou flotilu více než 150 ti nových linkových autobusů SETRA MultiClass S 415 LE business provozuje česká společnost ICOM transport.  Značka SETRA vytváří velmi tvrdé konkurenční prostředí na evropském trhu, vysoko nasazenou laťku v autobusovém cestování však nejlépe ocení samotní cestující.

Sledujte co se děje ve světě „SETRA“ na portálu: www.setraclub.cz, který se stal partnerem veletrhu BUS SHOW 2018.

 

O SETRA CLUBU VIP

SETRA CLUB VIP byl založen na počátku roku 2015 nezávislou společností Green Pear Tip s.r.o., která je zároveň také provozovatelem internetového magazínu o autobusech a autobusové dopravě BusPress. Impulsem k založení SETRA CLUBU bylo uvedení na trh nejnovější modelové řady luxusních autokarů SETRA 500. Je to však také dlouholetý obdiv k jedinečné značce s vysokou prestiží oceňovanou odborníky a dopravci po celém světě.

Smyslem založení volné komunity SETRA CLUB VIP je zviditelnění společností a majitelů, kteří provozují dopravu na nejvyšší možné úrovni autobusy SETRA, které jsou v autobusovém světě vnímány jako synonymum bezpečnosti, kvality a luxusu. Ne úplně každý z evropských dopravců dokáže dosáhnout tak vysoko, aby mohl podnikat novými autobusy SETRA.

Vyžaduje to mnoho zkušeností, píle, odříkání, ale i schopností umět se pohybovat ve světě autobusového byznysu a také mít i patřičnou dávku odvahy a štěstí. Na zbrusu nových stránkách má možnost se každý zaregistrovaný člen prezentovat, je zde mimořádně velký prostor pro individuální reklamu, prezentaci PR. Členství v SETRA CLUBU VIP je přístupné po zaplacení členského příspěvku každému, kdo je vlastníkem takového autobusu nebo jej provozuje.

Věříme, že SETRA CLUB VIP přispívá k lepšímu povědomí o kvalitních autobusech a službách v zájezdové dopravě, pro mnohé z vás to není zaměstnání – podnikání, ale láska a koníček na celý život.

.

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

 

.