Povýšili jsme cestování na zážitek…
S-516-HDH_JV_5

Setra S 516 HDH TopClass 2016 vlajková loď JV – TOUR, foto: Zdeněk Nesveda

 

Dopravní společnost JV – TOUR bezpochyby v současné době disponuje nejmodernější a nejluxusnější flotilou turistických autobusů v Olomouckém kraji. K dopravě svých zákazníku, jak z Česka i ze zahraničí využívá výhradně autobusů značky Setra a Mercedes v nadstandardní výbavě, jejichž průměrný věk je nyní méně než dva roky.  Pokud hovoříme ho luxusu, do toho zahrnujeme i nadstandardní výbavu zabudovaných bezpečnostních systému než je u zájezdových autobusů zcela běžné.

Společnost JV – TOUR prezentuje kvalitu svých služeb pod hlavičkou SETRA CLUB VIP a i díky tomu se na ní obrací další prestižní zákazníci, kteří vyžadují dopravní i ostatní služby na nejvyšší úrovni.

Rokem 2016 firma JV – TOUR z Olomouce vstoupila již do 27. sezóny. V nabídce služeb naleznete nejen zajišťování autobusové dopravy (což je její hlavní činnost), ale i nabídku poznávacích, pobytových a lyžařských zájezdů pro jednotlivce a skupiny, služby pro oblast kongresové turistiky, ubytování v zahraničí i v ČR, včetně péče o V.I.P. hosty i další nadstandardní služby.

JV – TOUR je v hledáčku redakce BusPress již několik let, kde sleduje dění v malé rodinné firmě. Úspěch dopravce přikládáme mimo jiné i k pravidelné obměně vozového parku a využívání v plném rozsahu servisních služeb OMNIplus, značkových servisů Mercedes a Setra jak v Česku, tak i v Rakousku, které patří do přímé kompetence společnosti EvoBus.  

Zdeněk Nesveda – BusPress

S-516-HDH_JV_1

Setra S 516 HDH TopClass 2016 vlajková loď JV – TOUR, foto: Zdeněk Nesveda

 

,

JV-TOUR-Setra-515-HD-ComfortClass-1

Setra S 515 HD ComfortClass JV – TOUR, foto: Zdeněk Nesveda

 

,

S-517-HD-ComfortClass_JV_TOUR_8

Setra S 517 HD ComfortClass JV – TOUR, foto: Zdeněk Nesveda

 

,

MB-Sprinter-JV-TOUR-2016-4

,

LOGO-JV-TOUR

.

JV-SETRA-HDH-4

.

JV-TOUR-SETRA-CLUB