Povýšili jsme cestování na zážitek…

SONY DSC

V pořadí již čtvrtý autokar Setra 516 HDH TopClass v Česku, který se již brzy objeví  na silnicích, si slavnostně přebrali 24. března majitelé olomoucké společnosti JV-TOUR TRAVEL AGENCY Jiří Vybíral a Andrea Poláková. Je to třetí autobus řady S 500, který  JV-TOUR má své rodinné flotile. Nová Setra 516 HDH TopClass je maximální v možné výbavě, bližší informace ní vám přineseme v některé z dalších reportáží.

Zdeněk Nesveda – BusPress

JV SETRA HDH 4

Slavnostní předání nového autokaru S 516 HDH společnosti JV-TOUR TRAVEL AGENCY s.r.o.,  zleva: jednatelka společnosti JV TOUR Andrea Poláková, majitel  JV-TOUR Jiří Vybíral,  ředitel společnosti EvoBus Česká republika Georg Kendlbacher, ředitel prodeje Setra v ČR Jan Čížek

SONY DSC

Slavnostní předání nového autokaru S 516 HDH společnosti  JV-TOUR TRAVEL AGENCY s.r.o., pánové zleva: ředitel prodeje Setra v ČR Jan Čížek, ředitel společnosti EvoBus Česká republika Georg Kendlbacher, majitel  JV-TOUR TRAVEL AGENCY Jiří Vybíral

SONY DSC

Andrea Poláková jednatelka společnosti JV-TOUR TRAVEL AGENCY s.r.o. Neu-Ulm 24. března 2016

JV-TOUR TRAVEL AGENCY…

Olomoucká cestovní kancelář JV – TOUR je prvním členem českého SETRA CLUB V.I.P.  Majitel pan Jiří Vybíral založil dopravní společnost JV – TOUR již v roce 1989, je tak jednou z nejstarších soukromých dopravních společností v Česku. Vstup do již do 27. sezóny je ve znamení dalšího nového autobusu Setra 516 HDH TopClass, který si společnost slavnostně převzala 24. března ve výrobním závodě v Neu-Ulmu.

JV – TOUR nabízí kromě dopravy další služby, organizuje pobytové a poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy pro jednotlivce, kongresovou turistiku, ubytovací služby v zahraničí i ČR a pro V.I.P. hosty také nadstandardní služby.

WWW.JV- TOUR.CZ

LOGO-JV-TOUR


JV-TOUR-SETRA-CLUB